Kim jesteśmy

Nasze 'Studio Interaktywne' zajmuje się głównie doradztwem w zakresie wykorzystania szeroko pojętego Internetu  oraz dostarczaniem rozwiązań związanych z tworzeniem aplikacji webowych, w tym również wykorzystania ich w zarządzaniu przepływem i gromadzeniem informacji (także szkolenia i pomoc w tworzeniu i wdrażaniu odpowiednich procedur związanych z tą tematyką).

Wdrażamy systemy obsługiwane przez użytkowników liczących dziesiątki tysięcy, a także małe serwisy internetowe. Prowadzone projekty obejmują pełną realizacje - konsultacje i doradztwo, dobór odpowiednich technologii, realizacje ustalonych zadań itp. -  również wsparcie po ich zakończeniu. Kierujemy się takimi wartościami i standardami w naszej pracy jak: przejrzystość, jakość, uczciwość, poufność, profesjonalizm i pasja, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, dialog i dobry kontakt z Klientem.

Naszym największym atutem jest doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata pracując pod szyldem innych firm, teraz realizujemy się pod marką Fenix Inspire.

Pomożemy Ci odnaleźć się w medium jakim jest Internet. Podpowiemy Ci jak wykorzystać narzędzia informatyczne, że szczególnym naciskiem na 'aplikacje webowe', podpowiemy jak przygotować profesjonalną stronę oraz jaki system najlepiej wdrożyć, pomożemy w przygotowaniu procedur, stworzymy odpowiednią dokumentację i przeszkolimy pracowników.

Nad projektami pracują osoby które współpracowały(ją) przy kreacjach dla firm z branży restauracyjnej i hotelarskiej, firm budowlanych, motoryzacyjnych i sportowych, firm handlowych i produkcyjnych, instytucji państwowych czy przy produkcji dużych portali.

W swojej pracy wykorzystujemy wiodące rozwiązania techniczne na co pozwala nam nasza specjalistyczna wiedza wspomagana znajomością aktualnych trendów rynku internetowego.

Zajmujemy się kreowaniem i wdrażaniem aplikacji typu CRM, CMS, e-commerce, systemów dedykowanych np. systemy zarządzania nieruchomościami, systemy do obsługi portali finansowych, aplikacje wspomagające pracę biur tłumaczeń językowych i rozproszonych geograficznie tłumaczy działających na zlecenie itp.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół Fenix Inspire