Obsługa hostingowo-domenowa

W zależności od potrzeb danego projektu lub wymagań stawianych przez Klienta oferujemy odpowiednie rozwiązania 'hostingowe' - są to zarówno usługi współdzielone jak i dedykowane usługi serwerowe.

Do dyspozycji oddajemy przyjazny panel administracyjny, a w razie potrzeby zajmujemy się administracją i konfiguracją usług. Doradzimy w jaki sposób 'zapanować' nad kontami pocztowymi i jak rozplanować przepływ korespondencji elektronicznej w firmie, pomożemy również m.in. w konfiguracji klienta pocztowego, ponieważ wiemy, że nie każda firma musi posiadać informatyka, czy dysponować odpowiednią wiedzą.

Stabilność i dostępność

Wiemy jak bardzo ważna jest dostępność usług sieciowych, najczęściej zdajemy sobie z tego sprawę gdy z powodu problemów z serwerem www nie możemy klienta odesłać po informacje na naszą stronę internetową lub gdy potrzebujemy odebrać, bądź wysłać priorytetowy e-mail.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się usługi o wysokiej dostępności i czasie nieprzerwanej pracy serwera (uptime). Dostarczamy tylko 'profesjonalny hosting', przez co rozumiemy stabilne usługi wraz z odpowiednią pomocą techniczną.

Domeny

Nie tylko oferujemy tanie rejestracje i przedłużenia domen, ale również nie ma u nas haczyków np. w postaci blokad transferu, czy kar umownych. Do obsługi domen otrzymasz wygodny panel administracyjny o dużych możliwościach.

Dzięki naszym możliwością możemy uruchomić Twoje usługi hostingowe wraz z nową domeną w ciągu kilku minut.

Gdzie jest moja domena, kto obsługuje moją pocztę?

Często się zdarza, że nie wiemy gdzie i u kogo zarejestrowana jest domena lub do kogo się zgłosić gdy potrzeba założyć nowe konto pocztowe - wynika to z tego, że nie przywiązujemy uwagi do 'usług wirtualnych'. Często również oszczędzamy na tego typu usługach, by po którejś z rzędu awarii, bądź innych problemach zdecydować o przeniesieniu usług do innej - profesjonalnej firmy - zgłaszając się do nas załatwimy za Państwa wszelkie formalności, a sam proces zmiany dostawcy będzie niemal przeźroczysty.

Nie ma tanich i jednocześnie dobrych usług hostingowych!

Strona internetowa to reklama i dostęp do informacji firmowych 24h na dobę, to dodatkowe źródło komunikacji z naszymi partnerami biznesowymi, to w wielu przypadkach dodatkowy kanał sprzedaży - i dlatego nie można pozwolić sobie na brak pomocy technicznej (support-u), czy dostępności usług serwerowych (niski uptime).

Często wielokrotnie więcej firmy wydają miesięcznie na jednorazową reklamę w lokalnej prasie, czy połączenia telefoniczne, niż na usługi hostingowe w skali rocznej. A przecież istnienie przedsiębiorstwa w sieci Internet to:

  • dostępność do informacji firmowych (strona www) dla ponad 17 milionów polskich Internautów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu praktycznie z każdego miejsca na kuli ziemskiej,
  • szybki i tani kanał komunikacyjny - praktycznie każda firma, czy osoba prywatna posiada adres poczty elektronicznej,
  • możliwość stworzenia szybkiego kanału sprzedażowego,
  • dostęp do zasobów firmowych (intranety) bez potrzeby przebywania w siedzibie firmy,
  • i wiele innych przydatnych możliwości...